Darmowa dostawa od 1 231,23 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bemary gastronomiczne

( ilość produktów: 84 )

Bemary gastronomiczne

Bemary gastronomiczne to praktyczne urządzenia, które znajdą zastosowanie w każdej profesjonalnej kuchni. Posiadają formę stalowych wanien o podwójnych ściankach. Umieszcza się w nich pojemniki z żywnością w celu ich podgrzania. Wśród dostępnych bemarów oferujemy:

  • bemary nadstawne – najczęściej umieszcza się je na blacie lub stole, a goście samodzielnie nakładają sobie jedzenie,
  • bemary stacjonarne – są to wolnostojące urządzenia i w tym wypadku również goście samodzielnie nabierają na talerze przechowywane potrawy,
  • bemary jezdne – to urządzenia przybierające formę wózków na kółkach, możliwe jest ich swobodne przenoszenie na salę w celu nałożenia gościom posiłków.

Dodatkowo bemary mogą być zasilane prądem lub gazem. Te pierwsze wyróżnia możliwość precyzyjnego ustalenia temperatury jedzenia, a także możliwość podgrzewania dań. Bemary gazowe często wykorzystuje się podczas wydarzeń plenerowych, gdy nie ma dostępu do energii elektrycznej. Urządzenia te działają w oparciu o spalanie gazu propan-butan.

Szeroki wybór wśród wysokiej klasy bemarów gastronomicznych

Zapewniamy szeroki dostęp do różnego rodzaju bemarów gastronomicznych. Poszczególne modele różnią się rozmiarami, a więc oferta jest skierowana dla każdej firmy gastronomicznej. Dostępne modele wykonane są ze stali nierdzewnej. Cechuje je wysoka odporność na uszkodzenia. Są odporne na zmienne temperatury, jak i przypadkowe uderzenia. Od 1992 roku zajmujemy się profesjonalnym doradztwem i wyposażaniem firm w profesjonalne urządzenia kuchenne. Posiadamy doświadczenie, jak i wiedzę, dzięki czemu jesteśmy w stanie wspomóc duże restauracje oraz nowo otwarte bary czy kawiarnie.

Bemary dla każdego lokalu gastronomicznego

Nie wiesz, jaki bemar gastronomiczny sprawdzi się w Twojej kuchni najlepiej? Skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością pomożemy Ci w jego wyborze. Poza doradztwem stworzymy dla Ciebie także profesjonalny projekt technologiczny, a także zajmiemy się:

  • kompleksową instalacją urządzeń,
  • obsługą dotacji rządowych (takich jak np. MALUCH +),
  • przygotowaniem kosztorysów inwestycyjnych technologii z kartami katalogowymi dla firm.

Naszym klientom zapewniamy dostęp do urządzeń i mebli najlepszych dostawców z całej Polski, jak i z zagranicy! Odbiorcami naszej oferty są zarówno restauracje, bary, firmy cateringowe, kawiarnie, więzienia, jak i domy opieki społecznej. Lokalizacja nie jest dla nas żadną przeszkodzą, bowiem współpracujemy z firmami z całego kraju. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – zapraszamy!

pixel