Darmowa dostawa od 1 231,23 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kotły warzelne dla gastronomii

( ilość produktów: 83 )

Kotły warzelne to tradycyjne, lecz nadal skuteczne rozwiązanie stosowane w branży gastronomicznej. Umożliwiają przygotowanie i podgrzewanie dużej ilości jedzenia, w tym przede wszystkim różnego rodzaju potraw płynnych. W zależności od potrzeb Twojej firmy możesz zdecydować się na kocioł elektryczny, gazowy lub parowy. Jak sama nazwa wskazuje, urządzenia te różnią się przede wszystkim źródłem zasilania. Odmienne mogą być także koszty ich eksploatacji. W przemyśle gastronomicznym dużą popularnością cieszą się kotły ogrzewane parą technologiczną. Jest ona wytwarzana w specjalnej komorze i stosunkowo tania w eksploatacji. Kotły warzelne znajdują zastosowanie przede wszystkim na stołówkach, w zakładach karnych, a także na imprezach masowych. Są niezwykle wygodne w użytkowaniu, bowiem pozwalają monitorować temperaturę komory.

Kocioł warzelny – wolnostojący czy nastolny?

Istotny podział pozwala wyróżnić również kotły wolnostojące oraz nastolne. Te pierwsze wymagają stałego miejsca, a ich przeniesienie nie należy do prostych zadań. Kotły nastolne, jak sama nazwa wskazuje, ustawiane są bezpośrednio na blacie roboczym. Zajmują więc miejsca i są mobilne, dzięki czemu dobrze sprawdzają się w plenerze. Nasza oferta obejmuje kotły warzelne cenionych producentów, takich jak Resto Quality czy Lazamet. Posiadają od 60 do nawet 300 l. Są przystosowane do obsługi dużej liczby gości. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi modelami – wybór jest naprawdę szeroki!

Postaw na fachowe doradztwo!

Nie masz pojęcia, jaki kocioł warzelny sprawdzi się w Twojej firmie gastronomicznej? Nie martw się, jesteśmy tu dla Ciebie. Od 1992 roku zajmujemy się wyposażaniem lokali gastronomicznych w odpowiednie urządzenia, a także profesjonalnym doradztwem. Nasza oferta nie ogranicza się jednak wyłącznie do tych dwóch usług, bowiem możemy zaoferować Ci dodatkowo:

  • doradztwo w zakresie dotacji unijnych,
  • projekty technologiczne dostosowane do zasad BHP czy przepisów przeciwpożarowych,
  • przygotowanie kosztorysów inwestycyjnych technologii z kartami katalogowymi dla firm,
  • kompleksowa instalacja urządzeń i mebli.

Odbiorcami naszej oferty są różnego rodzaju firmy z branży gastronomicznej. Są to stołówki, firmy cateringowe, restauracje, hotele, kawiarnie, stołówki, bary, domy opieki społecznej, a także więzienia. Współpracujemy z cenionymi lokalami gastronomicznymi na terenie całej Polski. Kilometry nie mają dla nas najmniejszego znaczenia. Zainteresowała Cię nasza oferta? Odezwij się do nas!

pixel