Darmowa dostawa od 1 231,23 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Miksery planetarne

( ilość produktów: 25 )

Mikser planetarny to doskonałe urządzenie nie tylko dla lokalu gastronomicznego, ale również dla gospodarstwa domowego! Proponujemy różne urządzenia, które spełnią oczekiwania każdego konsumenta. Kolorowy mikser planetarny świetnie sprawdzi się w roli prezentu. Za przykład może tutaj posłużyć model RQB7 marki Resto Quality, który jest dostępny m.in. w barwie zielonej, złotej, błękitnej czy czerwonej.

Planetarne miksery usprawniają codzienne przyrządzanie posiłków i wypieków. Służą m.in. do przygotowywania ciast na pizzę, makarony, chleby, bułki czy ciastka. Dodatkowo ubijają białka jaj, śmietanę, a także mieszają sosy i majonezy. Urządzenia zostały wyposażone w kilka różnych końcówek mieszających, które możesz dostosować do rodzaju przyrządzanego ciasta.

Zainwestuj w wysokiej jakości mikser planetarny dla swojej firmy!

Stawiamy wyłącznie na wysokiej klasy urządzenia, które są zarówno funkcjonalne, jak i dobrze wykonane. Elementy mające styczność z żywnością wykonywane są ze stali nierdzewnej, co gwarantuje odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Poszczególne miksery różnią się m.in. pojemnością, wyglądem, mocą, jak i wymiarami. Dzięki temu z łatwością znajdziesz urządzenie, które spełni Twoje oczekiwania – niezależnie od tego, czy prowadzisz małą kawiarnię, czy może dużą, renomowaną restaurację.

Miksery są wyposażane również w dodatkowe funkcje i rozwiązania, które ułatwiają ich użytkowanie. Timer umożliwia ustawienie czasu, z kolei cyfrowy panel sterowania gwarantuje intuicyjność i komfortową obsługę. Istotnym atutem jest również regulacja prędkości. Poszczególne części urządzeń można bez problemu zdemontować w celu sprawnego ich umycia.

W naszej ofercie znajdziesz także pojedyncze końcówki przeznaczone do konkretnych modeli mikserów, co umożliwia ich łatwą wymianę np. w przypadku zepsucia się elementu.

Rozwiń swoją firmę z naszą pomocą!

W branży gastronomicznej działamy od 30 lat, oferując kompleksowe i profesjonalne usługi. Możemy pomóc Ci w doborze odpowiednich urządzeń dla Twojej firmy. Zajmujemy się również ich instalacją. Wykonujemy projekty technologiczne, które są zgodne z obowiązującymi przepisami przeciwpożarowymi i sanepidowskimi, a także z zasadami BHP. Przy ich tworzeniu bierzemy pod uwagę także funkcjonalność przestrzeni, by praca w lokalu była komfortowa.

Posiadamy doświadczenie i stosowną wiedzę, a branżę gastronomiczną znamy od podszewki! Współpracujemy z wieloma renomowanymi lokalami w Polsce. To zarówno restauracje, hotele, firmy cateringowe, stołówki, więzienia, jak i kawiarnie czy domy opieki społecznej. Podejmiemy się współpracy bez względu na lokalizację Twojej firmy. Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my dołożymy wszelkich starań, by je spełnić.

pixel