Darmowa dostawa od 1 231,23 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piece konwekcyjno-parowe

( ilość produktów: 177 )

Piec konwekcyjno-parowy to jedno z najbardziej wszechstronnych urządzeń, jakie może znaleźć się w lokalu gastronomicznym. Tego rodzaju piece wyróżniają się funkcjonalnością i ekonomią. Umożliwiają nie tylko pieczenie, ale także gotowanie, smażenie, grillowanie i duszenie. Funkcja naparowywania komory umożliwia także gotowanie na parze oraz blanszowanie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, są również energooszczędne, a przyrządzenie dania wymaga znacznie mniej czasu, niż ma to miejsce w przypadku klasycznej obróbki.

Oferowane przez nas piece konwekcyjno-parowe posiadają jeszcze jedną, istotną funkcję, jaką jest regeneracja. Umożliwia ona odgrzanie dania bez efektu przesuszenia oraz bez utraty walorów smakowych. Jeśli poszukujesz urządzenia, które umożliwi Ci przygotowanie kilku potraw jednocześnie, bez przenikania się smaków i zapachów – piece konwekcyjno-parowe spełnią Twoje oczekiwania.

Piece konwekcyjno-parowe - połącz funkcjonalność z jakością

Oferowane przez nas piece konwekcyjno-parowe pochodzą od znanych dostawców, działających w branży gastronomicznej od wielu lat. Wykonywane są z najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu charakteryzuje je:

  • długa żywotność,
  • odporność na uszkodzenia różnego rodzaju,
  • niska awaryjność,
  • wytrzymałość.

Zakup jakościowego pieca konwekcyjno-parowego to inwestycja na wiele lat. Poza sprzedażą, zajmujemy się także profesjonalnym doradztwem, zatem jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego modelu pieca – skontaktuj się z nami. Zaproponujemy Ci urządzenie, które spełni Twoje wszystkie wymagania.

Sprawdź naszą pełną ofertę!

Naszym klientom oferujemy nie tylko sprzedaż i profesjonalne doradztwo, ale także kompleksową instalację urządzeń gastronomicznych. Dodatkowo tworzymy projekty technologiczne, które są dostosowywane do indywidualnych potrzeb firmy. Są zgodne z przepisami przeciwpożarowymi i sanepidowskimi, a także z zasadami BHP. Doskonale znamy wymogi sanitarno-epidemiologiczne i gwarantujemy ich spełnienie.

Przygotowując projekty dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal. Unikamy nadprogramowych kosztów i zawsze zwracamy uwagę na funkcjonalność lokalu. Dodatkowo zajmujemy się obsługą dotacji rządowych, takich jak np. MALUCH +. Jest to program umożliwiający uzyskanie dofinansowania dla instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

Zajmujemy się również przygotowaniem kosztorysów inwestycyjnych z kartami katalogowymi dla firm. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego!

 

pixel