Darmowa dostawa od 1 231,23 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Płyty grillowe i grille dla gastronomii

( ilość produktów: 217 )

Płyty grillowe doskonale sprawdzają się do smażenia m.in. steków, warzyw, a także mięsa na burgery. Umożliwiają beztłuszczową obróbkę termiczną. Potrawy są smażone bezpośrednio na powierzchni, która może być ogrzewana gazem lub energią elektryczną. To właśnie sposób zasilania jest jedną z podstawowych kwestii, na które należy zwrócić uwagę wybierając płytę grillową.

Nie bez znaczenia pozostaje także sposób wykończenia powierzchni. Płyty posiadają gładką, tradycyjną powierzchnię lub ryflowaną, która pozostawia na jedzeniu charakterystyczne paski. Dostępne są także urządzenia dwustrefowe, składające się zarówno z płyty gładkiej, jak i ryflowanej. Oferowane przez nas płyty to urządzenia takich firm, jak Dajar, Hendi, Lomazet, Kromet i Bartscher.

Płyty grillowe – połączenie jakości z funkcjonalnością

Proponujemy wysokiej klasy płyty, które są wydajne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Zostały zaprojektowane w taki sposób, by ich utrzymanie w czystości nie było problematyczne. Płyty różnią się rozmiarami, mocą, ilością stref grzewczych, a także zakresem temperatur. Może on wynosić od 50 do nawet 500 stopni Celsjusza. Dodatkowo płyty te wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na ich trwałość i odporność na uszkodzenia. Większość elementów stworzono z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, czyli materiału:

  • odpornego na wysokie temperatury, środki chemiczne i uszkodzenia mechaniczne,
  • estetycznego i uniwersalnego,
  • elastycznego,
  • gładkiego i przyjemnego w dotyku,
  • bezpiecznego w stosowaniu w pracy z jedzeniem.

Płyty zapewniają równomierny rozkład temperatur na całej powierzchni, co eliminuje ryzyko nierównomiernego smażenia.

Nie tylko płyty grillowe!

Nasza oferta jest szeroka i różnorodna. Obejmuje nie tylko płyty grillowe, ale również inne urządzenia, jak i meble nierdzewne przeznaczone do gastronomii. Poza tym możemy zaoferować Ci:

  • instalację urządzeń i mebli,
  • doradztwo w zakresie doboru urządzeń i mebli gastronomicznych,
  • wykonanie projektu technologicznego, zgodnego m.in. z zasadami BHP czy przepisami przeciwpożarowymi,
  • obsługę dotacji rządowych,
  • przygotowanie kosztorysów inwestycyjnych technologii z kartami katalogowymi dla firm.

Współpracujemy z różnymi firmami działającymi w branży gastronomicznej, a lokalizacja nie ma dla nas żadnego znaczenia. Prowadzimy klientów od A do Z – zaczynając od fazy planu inwestycji, a kończąc na doborze i instalacji urządzeń gastronomicznych. Odezwij się do nas, by ustalić szczegóły współpracy. Zapraszamy!

 

pixel