Darmowa dostawa od 1 231,23 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Roboty gastronomiczne i napędy

( ilość produktów: 22 )

W tej kategorii produktów znajdziesz wysokiej jakości roboty gastronomiczne, wśród których można wymienić urządzenia takich firm, jak Bartscher, Hendi i Stalgast. Są to m.in. urządzenia uniwersalne, które umożliwiają:

  • mielenie mięsa,
  • szatkowanie i rozdrabnianie warzyw oraz owoców,
  • rozdrabnianie i mieszanie składników lub gotowych mas,
  • zagniatania różnego rodzaju ciast,
  • wyciskanie soku z owoców i warzyw,
  • blendowanie składników,
  • wałkowanie makaronów.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno roboty, jak i przystawki do robotów gastronomicznych będące ich dopełnieniem. Urządzenia te są wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Do ich produkcji wykorzystuje się przede wszystkim stal nierdzewną, którą charakteryzuje odporność na uszkodzenia i solidność.

Jaki robot gastronomiczny wybrać do swojej kuchni?

Wybór robota gastronomicznego nie jest wcale prostym zadaniem. Urządzenie należy dostosować do indywidualnych potrzeb lokalu. W dużych restauracjach doskonale odnajdą się modele o pojemności 6,9 l, z kolei w mniejszych – robot o pojemności 4,28 l okaże się w pełni wystarczający. Aby usprawnić i ułatwić pracę, warto zainwestować we wszystkie niezbędne końcówki, przystawki i tarcze. W lokalu oferującym dania mięsne nie może zabraknąć maszynki do mielenia mięsa.

Przy zakupie robota nie sposób jest przejść obojętnie również obok jakości. Decydując się na wysokiej klasy urządzenie, możesz cieszyć się jego wieloletnim, bezproblemowym działaniem. Nasza oferta obejmuje urządzenia pochodzące od renomowanych i znanych firm. Nie przechodzimy obojętnie obok trwałości proponowanych produktów.

Wybierz kompleksowe i profesjonalne usługi!

Wyposażaniem kuchni i firm gastronomicznych zajmujemy się od 1992 roku. Pomagamy w doborze zarówno mebli, jak i poszczególnych urządzeń gastronomicznych. Zapewniamy kompleksowe doradztwo i montaż. Dodatkowo nasza oferta obejmuje także wykonanie projektu technologicznego, pomoc w zakresie otrzymania dotacji unijnych, a także przygotowanie kosztorysów inwestycyjnych technologii z kartami katalogowymi dla firm.

Zapewniamy dostęp do oferty produktowej najlepszych dostawców z całej Polski. Odbiorcy naszej oferty to firmy cateringowe, hotele, kawiarnie, restauracje, stołówki, więzienia, jak i domy opieki społecznej. Obsługujemy klientów pochodzących z całej Polski, a lokalizacja nie jest dla nas żadnym ograniczeniem. Dokładamy wszelkich starań, by każdy nasz klient był zadowolony ze współpracy, a jego firma nieustannie się rozwijała. Odezwij się do nas, jeśli jesteś zainteresowany współpracą – przedstawimy Ci szczegóły!

pixel